Anglický jazyk – prerušená výučba

Vážení rodičia, milé deti,
z dôvodu protiepidemiologických opatrení sa výučba anglického jazyka pozastavuje.
Ďakujeme za pochopenie.

Anglický jazyk

Vážení rodičia,
krúžok Anglického jazyka sa začne 5.10. 2020 v pondelok.
V prípade, že máte ešte záujem o prihlásenie dieťaťa na krúžok, môžete tak urobiť cez aplikáciu- pokyny nájdete na stránke MŠ.

Výsledky volieb do Rady školy

Vážení rodičia,
zástupcami do Rady školy pri MŠ Miloslavov sa za rodičov stali:
Júlia Pavelková, JUDR Jana Benčová a Mgr. Pavel Žitňan .
Novým zástupcom srdečne gratulujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Voľba členov do Rady školy

Vážení rodičia, nakoľko sa trom rodičom ukončilo pôsobenie v Rade školy, bude na rodičovskom združení prebiehať voľba členov do Rady školy.
Pokyny k voľbe členov do Rady školy: pri vstupe do areálu MŠ sa rodič zapíše do pripraveného zoznamu.  Dostane  hlasovací lístok, v ktorom zakrúžkuje troch kandidátov a takto vyplnený lístok vhodí do hlasovacej krabice. O výsledkoch volieb Vás budeme informovať.

Rodičovské združenie – zmena

Vážení rodičia, nakoľko sa nám znova sprísnili a zmenili nariadenia a opatrenia, tak rodičovské združenie sa bude konať na dvore MŠ Miloslavov, časť AD. Napriek tomu Vás žiadame, aby ste použili rúška a platí aj, že príde 1 rodič bez dieťaťa. Dátum a čas zostáva nezmenený pre jednotlivé triedy.
Ďakujeme za pochopenie.

Rodičovské združenie

Milí rodičia,
srdečne Vás pozývame na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční:
dňa 16.9.2020, t.j. v stredu pre triedy : Zajkovia, Lienky, Žabky, Slniečka , Sovičky,
dňa 17.9.2020, t.j. vo štvrtok pre triedy: Včielky, Srdiečka, Rybky a Mravčeky,
v MŠ v časti Alžbetin Dvor- nová budova trieda Srdiečka o 17:00hod. Prosím o dodržanie bezpečnosti- rodičovského združenia nech sa zúčastní 1 rodič bez detí, rúško a dezinfekcia rúk pri vstupe do budovy je povinná.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Nový školský rok 2020/2021

Vážení rodičia,
onedlho začíname v novom školskom roku 2020/2021. Tešíme sa na Vaše detičky v stredu 02.09.2020. Prosíme Vás, aby ste venovali čas potrebný informáciám ohľadom daného školského roku, ktoré sú podrobne uvedené v časti ,,Aktuality“.
Vaša MŠ Miloslavov