Vážení rodičia,

Spustili sme edupage stránku MŠ Miloslavov – www.msmiloslavov.edupage.org
Preto je dôležité, aby ste si ju nastavili.
Od pondelka už bude fungovať aj školská jedáleň v novom systéme ( informácie Vám bude posielať vedúca školskej jedálne cez edupage. Už nebude možnosť odhlasovania stravy cez telefón ani cez mail, odhlasujete stravu dieťaťa cez aplikáciu edupage, cez ktorú si viete pozrieť aj jedálny lístok, platby a aj ich realizovať- sú však pridelené nové variabilné symboly a tiež musíte uviesť aj meno dieťaťa).
Prosíme, pred nástupom si odkliknite v edupage- sekcia žiadosti a vyhlásenia : vyhlásenie o bezinfekčnosti pre MŠ .
V prípade neprítomnosti dieťaťa v MŠ, môžete naďalej písať sms alebo volať na doterajšie t. č., ale môžete napísať aj cez edupage správu triednej učiteľke. Rodičia predškolákov zároveň môžu zadávať od 8.1.2024 cez edupage aj ospravedlnenky ( nevzťahuje sa na vianočné prázdniny). Nad 7 pracovných dní je stále nutné priniesť ospravedlnenie od lekára.
Ďakujeme za pochopenie.