Deň rodiny MŠ časť Alžbetin Dvor

Rodičia naši milí, 14.6.2019 (piatok) oslávime spolu DEŇ RODINY. O 15:30 hod. sa na škôlkárskom dvore stretneme, tanečné vystúpenie Vašich detí si pozrieme a o 16-tej so zábavnými súťažami začneme. Podávať sa malé občerstvenie určite bude, nepohrdneme však ani koláčikom čo doma upečiete v kľude :D. TEŠÍME SA NA VÁS!!! PS: Prosíme rodičov, ktorí sa akcie zúčastniť nemôžu či nechcú, aby si svoje deti vyzdvihli do 16-tej hodiny v zbernej triede MŠ. Ďakujeme za pochopenie.
DEŇ RODINY

 

Zelený certifikát pre MŠ Miloslavov

Materská škola Miloslavov získala Zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej recyklácie a spracovania elektroodpadu a prenosných batérií a akumulátorov v roku 2018, prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov SEWA, a.s., čím bola splnená povinnosť podľa platnej legislatívy v Slovenskej republike.
Ďakujeme rodičom a deťom, ktorí sa zúčastnili tejto akcie.

 

Výtvarná súťaž

Materská škola Miloslavov – trieda Slniečka sa v máji zúčastnila 3. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže KLNKA-KLNKA 2019  na tému:  Voda, vodička.
Získala čestné uznanie. Ďakujeme pani učiteľkám a deťom, ktoré reprezentovali Materskú školu Miloslavov. Výstava výtvarných prác potrvá do  23. 6. 2019 a nainštalovaná bude na -1. poschodí obchodného centra v Žiline.

cestne-uznanie-klnka-2019-o-vodicke

 

Fotenie detí MŠ časť Alžbetin Dvor

V pondelok 3.6.2019 sa budú deti fotiť na spoločnú triednu fotku, deti odchádzajúce do základnej školy (predškoláci) na tablo a prihlásené deti ešte individuálne. Fotenie bude prebiehať v MŠ časť Alžbetin Dvor.

 

Plánované akcie na mesiac jún 2019

3.6. – fotenie detí- tablo, triedne aj individuálne v časti AD
6.6.- Výlet detí z tried: Zajkovia, Lienky, Žabky a Slniečka: deti idú na ranč- Ranč na striebornom jazere v Galante- príchod detí do MŠ je do 8:00- odchod autobusom je 8:30. Deti sú v tento deň odhlásené zo stravy, preto Vás žiadam, aby prišli do MŠ naraňajkované. Do batôžka im môžete pribaliť malú desiatu a čistú vodu: nie sladkosti, ani chipsy, tyčinky a pod. Obed je zabezpečený na ranči- dostanú polievku a kuracie soté s ryžou. Príchod detí bude medzi 14:OO- 14:30- žiadam Vás, ak je to možné, aby ste si deti vyzdvihli čo najskôr, nakoľko budú unavené, bez obedného odpočinku a olovrantu.
12.6.- Výlet tried Rybky a Srdiečka- hrad Červený kameň- Príchod detí do MŠ do 7:45 -odchod autobusu je o 8:00h. Deti sú zo stravy odhlásené- obed je zabezpečený v hradnej reštaurácii. Príchod detí je v čase medzi 14.00-14:30, žiadam Vás o vyzdvihnutie detí čo možno najskoršom čase.
14.6.- deň rodiny AD- po dohode s pani učiteľkou tanečnej výchovy sme sa rozhodli uskutočniť deň so súťažami spojený s otvorenou hodinou a vystúpením detí z tanečného krúžku
20.6.- Výlet detí časť Miloslava- ZOO Bratislava- – príchod detí do MŠ do 7:30- deti sú odhlásené zo stravy- desiatu im zabalte do ruksaka. Pitný režim majú zabezpečený. Obed budú mať zabezpečený – objednanú pizzu. Nedávajte deťom žiadne sladkosti, prosím obujte im pevnú obuv- nie kroksy a sandále. Príchod detí bude okolo 13:00 h. – tu sa naobedujú. Vzhľadom k tomu, že deti budú v ten deň unavené, prosíme o vyzdvihnutie medzi 14:30-15:00h.
20.6.- časť AD- Rozlúčka s predškolákmi (deti odchádzajúce do ZŠ)- začiatok o 15:30 na Obecnom úrade v AD
27.6. – časť Miloslava – Rozlúčka s predškolákmi (deti odchádzajúce do ZŠ) o 15:00 v Kultúrnom dome Miloslavov

Deň rodiny v MŠ časť Miloslavov

Rodičia naši milí,
16.5.2019 (štvrtok) oslávime spolu DEŇ RODINY.
15:30 hod. sa na škôlkárskom dvore stretneme,
krátkym programom detí a zábavnými súťažami začneme.
Podávať sa bude pitie, rožok, párky
a budeme veľmi radi, ak vy donesiete pagáčik, koláčik dáky.

Na začiatku programu vystúpia deti
z tanečného krúžku.

TEŠÍME SA NA VÁS!!!

den rodiny_M 2019