Letné prázdniny

Milé deti,

prajeme Vám krásne letné prázdniny od 15.07. 2019 do 01.09. 2019, nech sú plné zážitkov a oddychu.

Tešíme sa na Vás 02.09.2019 v novom školskom roku 2019/2020.

Kolektív MŠ Miloslavov

 

Výlet MŠ časť Miloslavov

VÝLET MŠ Miloslavov

20. 6. 2019 2019 (štvrtok)

ORGANIZÁCIA:

 Príchod detí do MŠ o 7:30 hod.

 Deti budú v tento deň odhlásené zo stravy (desiata, obed, olovrant), a preto žiadame rodičov, aby deťom zabalili desiatu. Nedávajte deťom prosím žiadne sladkosti.

 Pitný režim zabezpečí MŠ.

 Deťom prosíme obuť PEVNÚ OBUV, NIE CROCSY,   ŠĽAPKY!!! , natrieť opaľovacím krémom, prípadne nastriekať repelentom.

 Príchod detí bude okolo 13:00 h. Naobedujú sa v MŠ.
Obed budú mať deti zabezpečený – pizza.

 Vzhľadom k tomu, že deti budú v ten deň unavené, prosíme o vyzdvihnutie medzi 14:30-15:00h.
VÝLET MŠ Miloslavov ZOO

Mamine dlane

Materská škola Miloslavov – trieda Sovičky a Mravčeky  sa v máji zúčastnili  na vernisáži detských prác s témou „Mamine dlane“ v MŠ Hrdličkova 17, na Kramároch v Bratislave. Vernisáž organizovala Spoločnosť pre predškolskú výchovu, región Bratislava. Ďakujeme pani učiteľkám a deťom, ktoré reprezentovali Materskú školu Miloslavov.


Deň rodiny MŠ časť Alžbetin Dvor

Rodičia naši milí, 14.6.2019 (piatok) oslávime spolu DEŇ RODINY. O 15:30 hod. sa na škôlkárskom dvore stretneme, tanečné vystúpenie Vašich detí si pozrieme a o 16-tej so zábavnými súťažami začneme. Podávať sa malé občerstvenie určite bude, nepohrdneme však ani koláčikom čo doma upečiete v kľude :D. TEŠÍME SA NA VÁS!!! PS: Prosíme rodičov, ktorí sa akcie zúčastniť nemôžu či nechcú, aby si svoje deti vyzdvihli do 16-tej hodiny v zbernej triede MŠ. Ďakujeme za pochopenie.
DEŇ RODINY

 

Zelený certifikát pre MŠ Miloslavov

Materská škola Miloslavov získala Zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej recyklácie a spracovania elektroodpadu a prenosných batérií a akumulátorov v roku 2018, prostredníctvom organizácie zodpovednosti výrobcov SEWA, a.s., čím bola splnená povinnosť podľa platnej legislatívy v Slovenskej republike.
Ďakujeme rodičom a deťom, ktorí sa zúčastnili tejto akcie.

 

Výtvarná súťaž

Materská škola Miloslavov – trieda Slniečka sa v máji zúčastnila 3. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže KLNKA-KLNKA 2019  na tému:  Voda, vodička.
Získala čestné uznanie. Ďakujeme pani učiteľkám a deťom, ktoré reprezentovali Materskú školu Miloslavov. Výstava výtvarných prác potrvá do  23. 6. 2019 a nainštalovaná bude na -1. poschodí obchodného centra v Žiline.

cestne-uznanie-klnka-2019-o-vodicke

 

Fotenie detí MŠ časť Alžbetin Dvor

V pondelok 3.6.2019 sa budú deti fotiť na spoločnú triednu fotku, deti odchádzajúce do základnej školy (predškoláci) na tablo a prihlásené deti ešte individuálne. Fotenie bude prebiehať v MŠ časť Alžbetin Dvor.